Hakkımızda - Kurumsal | Verevere
En Çok Satanlar İndirimdekiler Seçtiklerimiz Kampanyalar Yeni Gelenler

Menü

Hakkımızda

VEREVERE.COM Mytek Bilişim A.Ş bünyesinde 2016 yılında gıda sektöründe siz değerli tüketicilere hizmet vermeye başlamıştır. Mytkek Bilişim 1996 yılında endüstriyel elektronik ve özel devre tasarımları konusunda İzmir’de kurulan Mytek A.Ş'nin, 2001 yılında üretim ve pazarlama bölümünü İstanbul’a taşımıştır. Yazılım sektöründeki gelişmeler doğrultusunda 2003 yılında “AMD Bilişim” olarak yazılım sektörüne girmiştir. Temel bazı yazılım ihtiyaçları ile beraber internet tabanlı program ve oyunlar geliştiren AMD Bilişim, interaktif medya dünyasının açılmasıyla etkileşimli internet ve lokal tabanlı interaktif projeler üretmeye başlamıştır.
Elektronik sektöründen farklı olarak, yazılım ve medya teknolojilerinin planlama ve üretim adresinin bir çok avantajıyla Ege’nin güzel ve sakin şehri İzmir olduğuna karar veren firmamız, merkezini yeniden İzmir’e taşımıştır.
İnteraktif medya uygulamalarını “Axima” markasıyla çıkaran firmamızın ismi, sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik teknolojisinin gelişimi ve proje çeşitliliği, bilgi teknolojilerindeki çok çeşitli yatırımların ardından ailenin soyadı olan “Yıldırım Medya Yazılım ve Tümleşik Sunum Teknolojileri” olarak değiştirilmiştir.
Metin Yıldırım tarafından kurulan Yıldırım Medya, elektronik devre projelerindeki iş planlama, iş geliştirme ve özellikle AR-GE yapabilme tecrübesini yazılım sektörüne aktarmış ve bir çok ilke imza atmıştır.

VEREVERE.COM
Yurtiçinde online satış merkezli olarak binlerce ürünü depolarında ihtiva ederek yüksek kalitede Bitki,Baharati Tohum, Arı Ürünleri, Karışım Macunlar Bitkisel Çaylar , Aromatik Kahveler, Kozmetik Ürünleri, Bitkisel yağ ve aromalar ve Gıda Takviyeleri ürünlerini bünyesinde barındıran, geniş ürün yelpazesi ile son kullanıcıya ulaşmaktadır.

VEREVERE.COM
Ürünün gerektirdiği saklama koşulları ile deposunda bulundurmakta ve aynı gün siz değerli müşteirlerine en hızlı şekilde özel kargo paketleme sistemleri kullanılarak paketler ve göndermektedir. Bu da ürünlerden azami faydayı sağlayan son kullanıcının VEREVERE markasına haklı bir güven duymasına neden olmuştur.

VEREVERE,
VEREVERE tüm satıştaki ürünlerini sertifikalı ve tüketici tarafından tamamiyle güvenle tüketilmekte olan en kaliteli markalardan seçerek insan sağlığını ön plana almakta, maksimum fayda ve müşteri memnuniyeti sağlamayı gözetmektedir. VEREVERE gösterdiğiniz ilgiye ve memnuniyete her zaman layık olabilmek üzere kalitesini sürekli kılan titiz ve disiplinli bir iş anlayışı ile çalışmalarını devam etmektedir. Siz sayın halkımızın istek ve arzularını her zaman ön planda tutarak yeni ürün geliştirme çalışmalarımız da sürekli olarak devam etmektedir.